System sprzedaży

***OPROGRAMOWANIE DLA FIRM***

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oprogramowania firm
Przedsiębiorstwa poszukujące skutecznych i niezawodnych narzędzi wspomagających obsługę sprzedaży z pewnością znajdą coś dla siebie wśród produktów Insertu. Proponujemy bowiem całą gamę programów różniących się zastosowaniem, możliwościami oraz ceną.
Cechą wspólną wszystkich systemów jest prosta i intuicyjna obsługa.Oferta firmy InsERT obejmuje programy wspomagające funkcjonowanie przedsiębiorstwa w zakresie sprzedaży,prowadzenia księgowości i finansów oraz kadr i płac.
Aktualnie oferujemy 2 linie produktów: GT i Nexo. Właściciele firm często poszukują programu komputerowego, który uwolniłby ich od monotonnej i czasochłonnej pracy przy prowadzeniu dokumentacji księgowej i rozliczeniach z fiskusem.

Urządzenia fiskalne  nowitus1 oraz posnet1

W związku ze zmieniającymi się przepisami Ministerstwa Finansów coraz więcej podmiotów gospodarczych zobowiązanych jest do posiadania urządzeń fiskalnych rejestrujących każdą transakcję.
Aby ułatwić Państwu dostęp do tego typu urządzeń, nasza firma zajmuje się dystrybucją i serwisem urządzeń fiskalnych firm POSNET i NOVITUS – liderów na polskim rynku.

Urządzenia uzupełniające – wagi, skanery, drukarki etykiet itp.