Systemy SSWIN, PPOŻ i kontrola dostępu
Systemy SSWIN, PPOŻ i kontrola dostępu

Inteligentne systemy przeciwwłamaniowe i przeciwpożarowe z kontrolą dostępu do pomieszczeń

Podstawowymi zadaniami, z jakimi na co dzień spotyka się nasza firma to projektowanie, montaż, serwis i konserwacja systemów SSWIN, PPOŻ i kontroli dostępu.

Proponujemy kompleksowe usługi począwszy od projektu poprzez wykonawstwo do opieki serwisowej i konserwacji.

Zamawiając system w naszej firmie klient ma zawsze gwarancję profesjonalnej obsługi i wysokiej jakości wykonania usług. Systemy instalacji teletechnicznych wykonujemy dla szerokiego spektrum odbiorców od domów i mieszkań prywatnych począwszy po obiekty specjalne. Naczelną zasadą, jaką kierują się nasi projektanci i wykonawcy jest analiza zagrożeń obiektu oraz analiza zabezpieczeń budowlanych i mechanicznych.

System sygnalizacji włamania i napadu to zespół urządzeń, który ma na celu wykrycie i zasygnalizowanie próby wtargnięcia do obiektu czy też naruszenie terenu zewnętrznego. Nowoczesny system sygnalizacji włamania i napadu może być również wykorzystywany do zarządzania automatyką budynku (np. sterowanie pieca centralnego ogrzewania, roletami, załączania oświetlenia).

System kontroli dostępu umożliwiają ograniczenie dostępu do pomieszczeń w niezawodny sposób zarówno w firmach jak i domach prywatnych. Dzięki zastosowaniu tych niezawodnych rozwiązań uzyskujemy wyższy poziom bezpieczeństwa oraz kontroli.

Dźwiękowy system ostrzegawczy jest systemem przewodowego ostrzegania osób znajdujących się w obiektach, gdy występuje zagrożenie zdrowia i życia użytkowników.

Systemy sygnalizacji pożarowej umożliwiają wczesne wykrycie pożaru, wskazanie miejsca jego powstania, powiadomienie o niebezpieczeństwie najbliższego personelu, a poprzez system monitoringu – Straży Pożarnej. Centrala SSP może uruchomić urządzenia wykonawcze, takie jak np. system oddymiania, wentylację pożarową, systemy tryskaczowe czy stałe urządzenia gaszące.

Zadowolony klient

Realizujemy to co Ty wymyślisz.

Wykwalifikowana kadra

Zatrudniamy najlepszych żeby klient był zadowolony.

Przystępna cena

Każdy chce tanio i dobrze, u Nas jest to możliwe.

Centrum wsparcia

Po realizacji nie znikamy, zapewniamy wsparcie dla Naszych klientów.